26-го серпня 2020 року об 1100 год. відбудеться атестація дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії Ошурка Анатолія Павловича

на тему: «Дослідження якісних характеристик кісткової тканини верхньої щелепи людини в динаміці пренатального онтогенезу»

за спеціальністю: 222 – Медицина; галузь знань: 22 – Охорона здоров’я;

спеціалізація:14.03.01 – нормальна анатомія.

Науковий керівник: доктор медичних наук, професор Олійник Ігор Юрійович, професор кафедри патологічної анатомії Вищого державного навчального закладу України “Буковинський державний медичний університет” МОЗ України, м. Чернівці.

Голова: доктор медичних наук, професор Хмара Тетяна Володимирівна, професор кафедри анатомії людини імені М.Г. Туркевича Вищого державного навчального закладу України “Буковинський державний медичний університет” МОЗ України, м. Чернівці.

Опоненти:

доктор медичних наук, професор Масна Зоряна Зеновіївна, завідувач кафедри оперативної хірургії з топографічною анатомією Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького МОЗ України, м. Львів;

доктор медичних наук, професор Жураківська Оксана Ярославівна, професор кафедри анатомії людини Івано-Франківського національного медичного університету МОЗ України, м. Івано-Франківськ.

Рецензенти:

доктор медичних наук, професор Слободян Олександр Миколайович, завідувач  кафедри анатомії, топографічної анатомії та оперативної хірургії Вищого державного навчального закладу України “Буковинський державний медичний університет” МОЗ України, м. Чернівці;

доктор медичних наук, професор Кузняк Наталія Богданівна, завідувач кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії Вищого державного навчального закладу України “Буковинський державний медичний університет” МОЗ України, м. Чернівці.