Шановні колеги!

Повідомляємо Вам, що відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06.11.2018 р. № 1213 «Про надання доступу закладам вищої освіти і науковим установам, що знаходяться у сфері управління Міністерства освіти і науки України, до наукових електронних баз даних» Наукова бібліотека ЧНУ ім. Ю.Федьковича отримала доступ до БД  Scopus та Web of Science терміном до 31 травня 2019 року.

Питання щодо надання доступу  науковим бібліотекам медичних ВУЗів  поки що не вирішено.

За попередньою домовленістю, враховуючи актуальність роботи з міжнародними базами даних наукової літератури на етапі сьогодення, співробітникам та аспірантам кафедр БДМУ буде надано можливість доступу на базі наукової бібліотеки Національного університету ім. Ю.Федьковича. Для цього необхідно пройти реєстрацію з IP адреси  Наукової бібліотеки ЧНУ ім. Ю.Федьковича за адресою: м.Чернівці, вул. Л.Українки, 23 (професорська, студентська зали).

Рекомендовано звернутися до співробітників  наукової бібліотеки та отримати відповідну консультацію.