Разова спеціалізована вчена раду ДФ 76.600.075 створена згідно наказу ректора Буковинського державного медичного університету № 05/Д від 26.01.2024 р. на підставі рішення Вченої ради БДМУ № 7 від 28.12.2023 року з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту  дисертації Чепишко Світлани Іллівни на тему: «Профілактика інтраопераційних ускладнень та запобігання утворенню патологічних рубців слизової оболонки при хірургічному лікуванні одонтогенних кіст щелеп (експериментальне-клінічне дослідження)» на здобуття наукового ступеня доктора філософії, з галузі знань – 22 Охорона здоров’я за спеціальністю 221 Стоматологія у складі:

Голова ради – д.мед.н., професор Кузняк Наталія Богданівна, завідувач кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії Буковинського державного медичного університету.

Рецензент – к.мед.н., доцент Остафійчук Маріанна Олександрівна, доцент доцента закладу вищої освіти кафедри терапевтичної стоматології Буковинського державного медичного університету.

Опонент – д.мед.н., професор Шувалов Сергій Михайлович, завідувач кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова.

Опонент – д.мед.н., професор Гудар’ян Олександр Олександрович, проректор з науково-педагогічної роботи Дніпровського державного медичного університету.

Опонент – д.мед.н., професор Ожоган Зіновій Романович, завідувач кафедри ортопедичної стоматології Івано-Франківського національного медичного університету.

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертаційного дослідження

Рецензія  Остафійчук М.О. (підписана ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Рецензія Остафійчук М.О.

Відгук Шувалов С.М. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгук Шувалов С.М.

Відгук  Гудар’ян О.О. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгук Гудар’ян О.О.

Відгук  Ожоган З.Р.(підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгук Ожоган З.Р.