Спеціалізована вчена раду ДФ 76.600.067 створена згідно наказу ректора Буковинського державного медичного університету №65/Д від 14.08.2023 р. на підставі рішення Вченої ради БДМУ № 14 від 21.06.2023 року з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту  дисертації Цитріна Вольфа Яковича «Патофізіологічні механізми гострого ушкодження нирок при водному діурезі з насиченням воднем» на здобуття ступеня доктора філософії, з галузі знань 22 «Охорона здоров’я» за спеціальністю 222 «Медицина» у складі:

Голова ради – доктор медичних наук, професор Заморський Ігор Іванович завідувач кафедри фармакології Буковинського державного медичного університету.

Рецензент – доктор медичних наук, професор Зуб Лілія Олексіївна, професор закладу вищої освіти кафедри внутрішньої медицини Буковинського державного медичного університету.

Рецензент – доктор медичних наук, професор Коновчук Віктор Миколайович, завідувач кафедри анестезіології та реаніматології  Буковинського державного медичного університету.

Опонент – доктор медичних наук, професор Гудима Арсен Арсенович, завідувач кафедри екстреної та стимуляційної медицини Тернопільського національного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського.

Опонент – доктор медичних наук, професор Пасічник Сергій Миколайович, професор закладу вищої освіти  кафедри урології Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертаційного дослідження

Рецензія Зуб Л.О. (підписана ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Рецензія Зуб Л.О.

Рецензія  Коновчук В.М. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Рецензія Коновчук В.М.

Відгук  Гудима А.А. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгук Гудима А.А.

Відгук  Пасічник С.М. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгук Пасічник С.М.