Спеціалізована вчена рада ДФ 76.600.060 створена згідно наказу в.о. ректора закладу вищої освіти Буковинського державного медичного університету №34/Д від 20.04.2023 р. на підставі рішення Вченої ради БДМУ № 11 від 23.03.2023 року з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту  дисертації Кишкана Павла Ярославовича «Судово-медична діагностика виду травмуючого предмета шляхом тривимірної просторової реконструкції тілесних ушкоджень» на здобуття ступеня доктора філософії, з галузі знань 22 «Охорона здоров’я» за спеціальністю 222 «Медицина» у складі:

Голова ради – доктор медичних наук, професор Ванчуляк Олег Ярославович, професор закладу вищої освіти кафедри судової медицини та медичного правознавства Буковинського державного медичного університету.

Рецензент – доктор медичних наук, професор Васюк Володимир Леонідович, завідувач кафедри травматології та ортопедії Буковинського державного медичного університету.

Рецензент – доктор медичних наук, професор Олійник Ігор Юрійович, професор закладу вищої освіти кафедри патологічної анатомії Буковинського державного медичного університету.

Опонент – доктор медичних наук, професор Франчук Валентин Васильович, професор кафедри патологічної анатомії з секційним курсом та судовою медициною Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського.

Опонент – кандидат медичних наук, доцент Сокол Вячеслав Костянтинович, доцент кафедри судової медицини, медичного правознавства ім. засл. проф. М.С. Бокаріуса Харківського національного медичного університету.

Рецензія Васюк В.Л. (підписана ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Рецензії.  Васюк В.Л.

Рецензія  Олійник І.Ю. (підписана ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Рецензії.  Олійник І.Ю.

Відгук Франчук В.В. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгука. Франчук В.В

Відгук Сокол В.К. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгука. Сокол В.К.