ПЕРШЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ ОГОЛОШЕННЯ

XIX Міжнародна літня школа-конференція «МОЛЕКУЛЯРНА БІОЛОГІЯ, БІОТЕХНОЛОГІЯ ТА БІОМЕДИЦИНА»

Наукова конференція молодих вчених «СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ БІОЛОГІЇ, БІОТЕХНОЛОГІЯ ТА БІОМЕДИЦИНА» Одеса, 2024

3-5 липня 2024 рокув Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова в рамках XIX Міжнародної літньої школи-конференції «МОЛЕКУЛЯРНА БІОЛОГІЯ, БІОТЕХНОЛОГІЯ ТА БІОМЕДИЦИНА» відбудеться наукова конференція для молодих вчених «Сучасні проблеми біології, біотехнології та біомедицини».

Запрошуємо молодих вчених, аспірантів та магістрів подати заявку на участь у Науковій конференції молодих вчених.

Прийом заявок на участь у науково-практичній конференції молодих вчених «Сучасні проблеми біології, біотехнології та біомедицини» триватиме до14 червня 2024 року.

За результатами конференції буде видано матеріали. Робоча мова англійська. Онлайн-платформа — Zoom.

Для участі в Науковій конференції необхідно заповнити реєстраційну форму:https://forms.gle/hSrJWSi7WRkomZDp9

З найкращими побажаннями,

Оргкомітет Міжнародної конференції молодих учених

«Сучасні проблеми біології, біотехнології та біомедицини»