Разова спеціалізована вчена рада ДФ 76.600.087  створена згідно наказу ректора Буковинського державного медичного університету № 29/Д від 27.05.2024 р. на підставі рішення Вченої ради БДМУ № 14 від 23.05.2024 року з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту  дисертації Кіюн Ірини Дмитрівни на тему: «Особливості перебігу та профілактика захворювань тканин пародонта при використанні сучасних приладів для нагрівання тютюну у осіб молодого віку» на здобуття наукового ступеня доктора філософії, з галузі знань 22 Охорона здоров’я за спеціальністю 221 Стоматологія у складі:

Голова ради – д.мед.н., професор Годованець Оксана Іванівна, завідувач кафедри стоматології дитячого віку Буковинського державного медичного університету.

Рецензент – д.мед.н., професор Бєліков Олександр Борисович, завідувач кафедри ортопедичної стоматології Буковинського державного медичного університету.

Опонент – д.мед.н., професор Гудар’ян Олександр Олександрович, проректор з наукової роботи Дніпровського державного медичного університету.

Опонент – д.мед.н., професор Соколова Ірина Іванівна, завідувач кафедри стоматології Харківського національного медичного університету.

Опонент – д.мед.н., професор Герелюк Віталій Іванович, професор кафедри терапевтичної стоматології Івано-Франківського національного медичного університету.

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації

Рецензія_Бєліков О.Б. (підписана ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Рецензія_Бєліков О.Б.

Відгук_Гудар’ян О.О. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгук_Гудар’ян О.О.

Відгук_Соколова І.І. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгук_Соколова І.І.

Відгук_Герелюк В.І. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгук_Герелюк В.І.