Разова спеціалізована вчена рада ДФ 76.600.086  створена згідно наказу ректора Буковинського державного медичного університету № 31/Д від 27.05.2024 р. на підставі рішення Вченої ради БДМУ № 14 від 23.05.2024 року з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту  дисертації Соловей Миколи Миколайовича на тему: «Фізично-аналітичні методи в прогнозуванні тяжкості перебігу та ускладнень гострої хірургічної патології органів черевної порожнини» на здобуття наукового ступеня доктора філософії, з галузі знань 22 Охорона здоров’я за спеціальністю 222 Медицина у складі:

Голова ради – д.мед.н., професор Боднар Олег Борисович, завідувач кафедри дитячої хірургії, отоларингології та офтальмології ім. Б.Л. Радзіховського Буковинського державного медичного університету.

Рецензент – д.мед.н., професор Гринчук Федір Васильович, професор  закладу вищої освіти кафедри хірургії № 1 Буковинського державного медичного університету.

Рецензент – д.мед.н., професор Коновчук Віктор Миколайович, завідувач кафедри анестезіології та реаніматології Буковинського державного медичного університету.

Опонент – д.мед.н., професор Хіміч Сергій Дмитрович, завідувач кафедри загальної хірургії Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова.

Опонент – д.мед.н., професор Дроняк Микола Миколайович, професор кафедри хірургії та кардіохірургії Івано-Франківського національного медичного університету.

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації

Рецензія_Гринчук Ф.В. (підписана ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Рецензія_Гринчук Ф.В.

Рецензія_Коновчук В.М. (підписана ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Рецензія_Коновчук В.М.

Відгук_Хіміч С.Д. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгук_Хіміч С.Д.

Відгук_Дроняк М.М. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгук_Дроняк М.М.