Разова спеціалізована вчена рада ДФ 76.600.084 створена згідно наказу ректора Буковинського державного медичного університету № 30/Д від 27.05.2024 р. на підставі рішення Вченої ради БДМУ № 14 від 23.05.2024 року з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту  дисертації Марчук Ірини Василівни на тему: «Формування професійної готовності медичних сестер до діяльності в системі паліативної та хоспісної допомоги» на здобуття наукового ступеня доктора філософії, з галузі знань 22 Охорона здоров’я за  спеціальністю 223 Медсестринство у складі:

Голова ради – д.мед.н., професор Сидорчук Лариса Петрівна, завідувач кафедри сімейної медицини Буковинського державного медичного університету.

Рецензент – д.мед.н., професор Ілащук Тетяна Олександрівна, завідувач кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Буковинського державного медичного університету.

Рецензент – д.мед.н., доцент Бодяка Володимир Юрійович, завідувач кафедри онкології та радіології Буковинського державного медичного університету.

Опонент – д.мед.н., професор Марущак Марія Іванівна, професор кафедри функціональної і лабораторної діагностики Тернопільського національного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського.

Опонент – д.мед.н., доцент Белов Олександр Олександрович, професор закладу вищої освіти  кафедри медичної психології та психіатрії Вінницького
національного медичного університету ім. М.І. Пирогова.

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації

Рецензія_Ілащук Т.О. (підписана ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису. Рецензія_Ілащук Т.О.

Рецензія_Бодяка В.Ю. (підписана ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису. Рецензія__Бодяка В.Ю.

Відгук_Марущак М.І. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгук_Марущак М.І.

Відгук_Белов О.О. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгук_Белов О.О.