Разова спеціалізована вчена рада ДФ 76.600.082 створена згідно наказу ректора Буковинського державного медичного університету № 26/Д від 07.05.2024 р. на підставі рішення Вченої ради БДМУ № 12 від 25.04.2024 року з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту  дисертації  Макарчука Ігоря Святославовича на тему: «Особливості морфогенезу нижньої щелепи та їх прикладне значення» на здобуття наукового ступеня доктора філософії, з галузі знань 22 Охорона здоров’я за спеціальністю 222 Медицина у складі:

Голова ради – д.мед.н., професор Хмара Тетяна Володимирівна, професор закладу вищої освіти кафедри анатомії людини імені М.Г. Туркевича Буковинського державного медичного університету.

Рецензент – д.мед.н., професор Булик Роман Євгенович, завідувач кафедри медичної біології та генетики Буковинського державного медичного університету.

Рецензент – д.мед.н., доцент Бамбуляк Андрій Васильович, директор інституту в складі закладу вищої освіти навчально-наукового інституту післядипломної освіти Буковинського державного медичного університету.

Опонент – д.мед.н., професор Пикалюк Василь Степанович, професор кафедри анатомії людини Волинського національного університету імені Лесі Українки.

Опонент – д.мед.н., професор Степаненко Олександр Юрійович, завідувач кафедри гістології, цитології та ембріології Харківський Національний медичний університет.

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації

Рецензія_Булик Р.Є. (підписана ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Рецензія_Булик Р.Є.

Рецензія_Бамбуляк А.В. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Рецензія_Бамбуляк А.В.

Відгук_Пикалюк В.С. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгук_Пикалюк В.С.

Відгук_Степаненко О.Ю. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгук_Степаненко О.Ю.