Разова спеціалізована вчена раду ДФ 76.600.0__ створена згідно наказу ректора Буковинського державного медичного університету № __/Д від __.__.2024 р. на підставі рішення Вченої ради БДМУ № 12 від 25.04.2024 року з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту  дисертації Маліневської-Білійчук Олександри Володимирівни на тему: «Діджиталізація електрокардіограми з оцінкою ефективності ранолазину в оптимізації лікування гострого та хронічного коронарних синдромів» на здобуття наукового ступеня доктора філософії, з галузі знань 22 Охорона здоров’я за спеціальністю 222 Медицина у складі:

Голова ради – д.мед.н., професор Хухліна Оксана Святославівна, завідувач кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Буковинського державного медичного університету.

Рецензент – д.мед.н., професор Федів Олександр Іванович, завідувач кафедри внутрішньої медицини Буковинського державного медичного університету.

Рецензент – д.мед.н., професор Ілащук Тетяна Олександрівна, завідувач кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Буковинського державного медичного університету.

Опонент – д.мед.н., професор Вакалюк Ігор Петрович, професор кафедри внутрішньої медицини №2 та медсестринства Івано-Франківського  національного медичного університету.

Опонент – д.мед.н., професор Швед Микола Іванович, завідувач кафедри невідкладної медичної допомоги Тернопільського національного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського.

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації

Рецензія_Федів О.І. (підписана ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Рецензія_Федів О.І.

Рецензія_Ілащук Т.О. (підписана ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Рецензія_Ілащук Т.О.

Відгук_Вакалюк І.П. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгук_Вакалюк І.П.

Відгук_Швед М.І. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгук_Швед М.І.