Разова спеціалізована вчена раду ДФ 76.600.079 створена згідно наказу ректора Буковинського державного медичного університету № 23/Д від 30.04.2024 р. на підставі рішення Вченої ради БДМУ № 12 від 25.04.2024 року з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту  дисертації Литвиненко Олександри Юріївни на тему: «Методи і засоби багатопараметричної цифрової гістології для диференціальної діагностики ушкоджень внутрішніх органів померлих» на здобуття наукового ступеня доктора філософії, з галузі знань 22 Охорона здоров’я за спеціальністю 222 Медицина у складі:

Голова ради – д.мед.н., професор Давиденко Ігор Святославович, завідувач кафедри патологічної анатомії Буковинського державного медичного університету.

Рецензент – д.мед.н., професор Роговий Юрій Євгенович, завідувач кафедри патологічної фізіології Буковинського державного медичного університету.

Опонент – д.мед.н., професор Козань Наталія Миколаївна, завідувач кафедри судової медицини, медичного та фармацевтичного права Івано-Франківського національного медичного університету.

Опонент – д.мед.н., професор Франчук Валентин Васильович, професор кафедри патологічної анатомії з секційним курсом та судовою медициною, завідувач курсу судової медицини Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачовського.

Опонент – к.мед.н., доцент Сокол В’ячеслав Костянтинович, доцент кафедри загальної та клінічної патології Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації

Рецензія_Роговий Ю.Є. (підписана ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Рецензія_Роговий Ю.Є.

Відгук_Козань Н.М. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгук_Козань Н.М.

Відгук_Франчук В.В. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгук_Франчук В.В.

Відгук_Сокол В.К. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгук_Сокол В.К.