Разова спеціалізована вчена раду ДФ 76.600.078   створена згідно наказу ректора Буковинського державного медичного університету №22/Д від 30.04.2024 р. на підставі рішення Вченої ради БДМУ № 12 від 25.04.2024 року з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту  дисертації Галицької Валерії Олександрівни  на тему: «Діагностика та диференційоване лікування поєднаного перебігу бронхіальної астми, хронічного обструктивного захворювання легень та цукрового діабету типу 2» на здобуття наукового ступеня доктора філософії, з галузі знань – 22 Охорона здоров’я за спеціальністю 222 Медицина у складі:

Голова ради – д.мед.н., професор Тодоріко Лілія Дмитрівна, завідувач кафедри фтизіатрії та пульмонології Буковинського державного медичного університету.

Рецензент – д.мед.н., професор Хухліна Оксана Святославівна, завідувач кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Буковинського державного медичного університету.

Рецензент – д.мед.н., професор Ілащук Тетяна Олександрівна, завідувач кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Буковинського державного медичного університету.

Опонент – д.мед.н., професор Приступа Людмила Никодимівна, завідувач кафедри внутрішньої медицини з центром респіраторної медицини Сумського державного університету.

Опонент – д.мед.н., професор Товт-Коршинська Маріанна Іванівна, професор кафедри внутрішньої медицини Ужгородського національного університету.

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації

Рецензія_Хухліна О.С. (підписана ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Рецензія_Хухліна О.С.

Рецензія_Ілащук Т.О. (підписана ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Рецензія_Ілащук Т.О.

Відгук_Приступа Л.Н. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгук_Приступа Л.Н.

Відгук_Товт-Коршинська М.І. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгук_Товт-Коршинська М.І.