Куявський університет у Влоцлавеку запрошує взяти участь у міжнародній науковій конференції «Інновації в медицині: досягнення вітчизняних та зарубіжних представників», яка відбудеться 3–4 квітня 2024 року.

До участі в міжнародній конференції запрошуються науковці, аспіранти, студенти закладів вищої освіти та науково-дослідних установ, а також практичні працівники, які активно займаються науковими дослідженнями у сфері медицини.

Організаційний комітет:
• доктор Каміла Навроцька, Куявський університет у Влоцлавеку.

Секції:
1. Клінічна медицина: досвід та нововведення.
2. Теоретична медицина: основні напрямки розвитку.
3. Фармацевтичні науки.
4. Медично-біологічні науки: інновації майбутнього.
5. Профілактична медицина: сучасний стан та перспективи.
6. Ветеринарна медицина.
7. Особливості підготовки фахівців медичної та фармацевтичної галузей.

Форма участі: дистанційна.
Робочі мови конференції: українська, польська та англійська.

Особи, зацікавлені взяти участь у роботі міжнародної конференції, мають зробити такі дії до 29 березня (включно):
1. заповнити заявку за посиланням;
2. надіслати на електронну адресу med@cuesc.org.ua:
– тези доповіді;
– електронну копію підтвердження сплати організаційного внеску.
Тема листа: на конференцію з медичних наук.

Усі учасники будуть забезпечені електронним збірником тез та сертифікатом про участь, завіреним печаткою. У сертифікаті буде зазначено обсяг підвищення кваліфікації (15 годин – 0,5 кредиту ECTS).

Сертифікат є документом, який підтверджує участь у роботі наукової конференції (конгресу, симпозіуму, семінару), проведеної у країні, що входить до ЄС, відповідно до п. 7.4 розділу 2 Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України від 14 січня 2016 року № 13.

Кожній тезі, включеній до збірника тез конференції, буде присвоєно DOI, що дає змогу авторам знайти свою наукову працю на сайті Open Ukrainian Citation Index. Збірнику тез буде присвоєно ISBN (міжнародний стандартний номер книги) європейським видавництвом “Izdevnieciba “Baltija Publishing”.

Збірник тез буде розміщений на відкритій платформі європейського видавництва «Izdevnieciba “Baltija Publishing» за посиланням.

Більш детальну інформацію про конференцію Ви можете переглянути в додатку до цього повідомлення та на сайті.

Завантажити додаток