Разова спеціалізована вчена раду ДФ 76.600.076 створена згідно наказу ректора Буковинського державного медичного університету № 08/Д від 23.02.2024 р. на підставі рішення Вченої ради БДМУ № 7 від 28.12.2023 року з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту  дисертації Пушкашу Анастасії Василівни   на тему: «Особливості функціонального стану шишкоподібної залози у жінок із загрозливим абортом у першому триместрі вагітності» на здобуття наукового ступеня доктора філософії, з галузі знань – 22 Охорона здоров’я за спеціальністю 222 Медицина у складі:

Голова ради – д.мед.н., доцент Каліновська Ірина Валентинівна, професор закладу вищої освіти кафедри акушерства та гінекології Буковинського державного медичного університету.

Рецензент – д.мед.н., доцент Бербець Андрій Миколайович, професор закладу вищої освіти кафедри акушерства та гінекології Буковинського державного медичного університету.

Рецензент – к.мед.н., доцент Ясніковська Світлана Михайлівна, доцент закладу вищої освіти кафедри акушерства, гінекології та перинатології Буковинського державного медичного університету.

Опонент – д.мед.н., професор Макарчук Оксана Михайлівна, завідувач кафедри акушерства та гінекології Івано-Франківського національного медичного університету.

Опонент – д.мед.н., професор Вдовиченко Сергій Юрійович, професор кафедри акушерства, гінекології та медицини плода Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика.

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертаційного дослідження

Рецензія Бербець А.М. (підписана ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Рецензія Бербець А.М.

Рецензія Ясніковська С.М. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Рецензія Ясніковська С.М.

Відгук Макарчук О.М. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгук Макарчук О.М.

Відгук  Вдовиченко С.Ю. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгук Вдовиченко С.Ю.