Разова спеціалізована вчена раду ДФ 76.600.073 створена згідно наказу ректора Буковинського державного медичного університету №03/Д від 22.01.2024 р. на підставі рішення Вченої ради БДМУ № 7 від 28.12.2023 року з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту  дисертації Комар Тетяни Василівни на тему: «Топографо-анатомічні особливості структур  гомілкової ділянки у плодовому періоді розвитку людини» на здобуття наукового ступеня доктора філософії, з галузі знань – 22 Охорона здоров’я за спеціальністю 222 Медицина у складі:

Голова ради – д.мед.н., професор Олійник Ігор Юрійович, професор закладу вищої освіти кафедри патологічної анатомії Буковинського державного медичного університету.

Рецензент – д.мед.н., професор Слободян Олександр Миколайович, завідувача кафедри анатомії, клінічної анатомії та оперативної хірургії Буковинського державного медичного університету.

Рецензент – д.мед.н., професор Савка Іван Григорович, професор закладу вищої освіти кафедри судової медицини та медичного правознавства Буковинського державного медичного університету.

Опонент – д.мед.н., професор Шиян Денис Миколайович, професор кафедри анатомії людини, клінічної анатомії та оперативної хірургії Харківський національний медичний університет.

Опонент – д.мед.н., професор Кошарний Володимир Віталійович, професор кафедри анатомії людини, клінічної анатомії та оперативної хірургії Дніпровський державний медичний університет.

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертаційного дослідження

Рецензія Слободян О.М. (підписана ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Рецензія Слободян О.М.

Рецензія  Савка І.Г. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Рецензія Савка І.Г.

Відгук  Шиян Д.М. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгук Шиян Д.М.

Відгук Кошарний В.В. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгук Кошарний В.В.