Разова спеціалізована вчена раду ДФ 76.600.074  створена згідно наказу ректора Буковинського державного медичного університету № 04/Д від 26.01.2024 р. на підставі рішення Вченої ради БДМУ № 7 від 28.12.2023 року з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту  дисертації Воронюк Ксенії Олександрівни на тему: «Діагностика та прогнозування структурно-функціональних змін міокарда лівого шлуночка у хворих на первинну артеріальну гіпертензію з урахуванням предикторів їх розвитку» на здобуття ступеня доктора філософії, з галузі знань – 22 Охорона здоров’я за спеціальністю 222 Медицина у складі:

Голова ради – д.мед.н., професор Хухліна Оксана Святославівна, завідувач кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Буковинського державного медичного університету.

Рецензент – д.мед.н., професор Ілащук Тетяна Олександрівна, завідувача кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Буковинського державного медичного університету.

Рецензент – к.мед.н., доцент Павлюкович Наталія Дмитрівна, доцент закладу вищої освіти кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Буковинського державного медичного університету.

Опонент – д.мед.н., професор Бабінець Лілія Степанівна, завідувач кафедри терапії та сімейної медицини Тернопільського національного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського.

Опонент – д.мед.н., професор Михайловська Наталія Степанівна, завідувач кафедри загальної практики – сімейної медицини та внутрішніх хвороб Запорізького державного медико-фармацевтичного університету.

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертаційного дослідження

Рецензія  Ілащук Т.О. (підписана ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Рецензія Ілащук Т.О.

Рецензія  Павлюкович Н.Д. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Рецензія Павлюкович Н.Д.

Відгук Бабінець Л.С. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгук Бабінець Л.С.

Відгук  Михайловська Н.С. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгук Михайловської Н.С.