Разова спеціалізована вчена раду ДФ 76.600.072 створена згідно наказу ректора Буковинського державного медичного університету № 02/Д від 22.01.2023 р. на підставі рішення Вченої ради БДМУ № 7 від 28.12.2023 року з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту  дисертації Чобану Ярослава Васильовича на тему: «Особливості поєднаного перебігу хронічного обструктивного захворювання легень та ішемічної хвороби серця: запальні та протизапальні механізми, метаболізм оксиду азоту та їх медикаментозна корекція» на здобуття ступеня доктора філософії, з галузі знань – 22 Охорона здоров’я за спеціальністю 222 Медицина у складі:

Голова ради – д.мед.н., професор Тодоріко Лілія Дмитрівна, завідувач кафедри фтизіатрії та пульмонології Буковинського державного медичного університету.

Рецензент – д.мед.н., професор Тащук Віктор Корнійович, завідувач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Буковинського державного медичного університету.

Рецензент – д.мед.н., професор Ступницька Ганна Ярославівна, професор закладу вищої освіти кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Буковинського державного медичного університету.

Опонент – д.мед.н., професор Островський Микола Миколайович, професор кафедри фтизіатрії і пульмонології з курсом професійних хвороб Івано-Франківського національного медичного університету.

Опонент – д.мед.н., професор Жебель Вадим Миколайович, завідувач кафедри внутрішньої медицини медичного факультету № 2 Вінницького національного медичного  університету ім. М.І. Пирогова.

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертаційного дослідження

Рецензія Тащук В.К. (підписана ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Рецензія Тащука В.К.

Рецензія  Ступницька Г.Я. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Рецензія Ступницької Г.Я.

Відгук  Островський М.М. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгук Островського М.М.

Відгук Жебель В.М. (підписаний ЕЦП)

Відгук Жебель В.М..pdf Протокол створення електронного підпису Відгук Жебеля В.М.