ТЕМА СТАЖУВАННЯ: ІННОВАЦІЇ У ВИКЛАДАННІ ТА НАВЧАННІ У ВИЩІЙ ОСВІТІ

Система вищої освіти після пандемії продовжує швидко змінюватися, очікування та потреби різноманітних студентських груп зростають, а також продовжується глобалізація та цифровізація нашого життя. У сукупності ці сучасні тенденції зобов’язують викладачів закладів вищої освіти впроваджувати інновації в свою педагогічну практику, щоб покращити якість результатів навчання своїх студентів. Тому це стажування має на меті поглибити знання та розвинути компетенції викладачів закладів вищої освіти України у застосуванні інноваційних методів і підходів до роботи зі своїми студентами. Лекторами цієї програми є провідні викладачі та дослідники закладів вищої освіти різних європейських країнах, а це означає, що ми пропонуємо універсальні заняття, які не лише збагачують викладання та навчання в контексті української вищої освіти, але й переступають інституційні та культурні кордони.