Разова спеціалізована вчена раду ДФ 76.600.069 створена згідно наказу ректора Буковинського державного медичного університету № 80/Д від 09.10.2023 р. на підставі рішення Вченої ради БДМУ № 2 від 28.09.2023 року з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту  дисертації Дундюк-Березіної Софії Ігорівни «Анатомічні особливості дрібних кісток лицевого черепа в перинатальному періоді онтогенезу» на здобуття ступеня доктора філософії, з галузі знань 22 «Охорона здоров’я» за спеціальністю 222 «Медицина» у складі:

Голова ради – доктор медичних наук, професор Олійник Ігор Юрійович, професор закладу вищої освіти кафедри патологічної анатомії Буковинського державного медичного університету.

Рецензент – доктор медичних наук, професор Хмара Тетяна Володимирівна, професор закладу вищої освіти кафедри анатомії людини ім. М.Г. Туркевича Буковинського державного медичного університету.

Рецензент – доктор медичних наук, професор Кузняк Наталія Богданівна, завідувач кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії Буковинського державного медичного університету.

Опонент – доктор медичних наук, професор Вовк Олег Юрійович, завідувач кафедри анатомії людини Харківського національного медичного університету.

Опонент – доктор медичних наук, професор Кошарний Володимир Віталійович, професор кафедри анатомії людини, клінічної анатомії та оперативної хірургії Дніпровського державного медичного університету.

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертаційного дослідження

Рецензія Хмари Т.В. (підписана ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Рецензія Хмари Т.В.

Рецензія  Кузняк Н.Б. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Рецензія Кузняк Н.Б.

Відгук  Вовк О.Ю. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгук Вовк О.Ю.

Відгук Кошарний В.В. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгук Кошарний В.В.