Згідно із Наказом Міністерства освіти і науки України від 23 08 2023 року № 1035 «Про рішення з питань присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань та внесення зміни до деяких наказів Міністерства освіти і науки України»:

Присвоєно вчене звання професора:

• Герушу Ігорю Васильовичу – професора кафедри біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії БДМУ

Присуджено науковий ступінь доктора наук в галузі медичні науки «Стоматологія»

• Бамбуляку Андрію Васильовичу

Присвоєно вчене звання доцента:

• Власик Любові Йосипівні – доцента кафедри соціальної медицини та організації охорони здоров’я.
  • Гарвасюк Олександрі Василівні – доцента кафедри патологічної анатомії.
  • Іліці Віталію Валерʼяновичу – доцента кафедри патологічної анатомії.
  • Лаврів Лесі Петрівні – доцента кафедри анатомії, клінічної анатомії та оперативної хірургії.
  • Наместюк Світлані Валеріївні – доцента кафедри іноземних мов.
  • Присяжнюк Ірині Василівні – доцента кафедри внутрішньої медицини.

Також відповідно до додатку №4 вище зазначеного наказу ввести до складу спеціалізованої вченої ради доктора медичних наук, професора Білоокого Вячеслава Васильовича, декана Буковинського державного медичного університету МОЗ України, спеціальність 14.01.03 «Хірургія».

Наказ Міністерства освіти і науки України від 23 08 2023 року № 1035