Ваша нагода відкрити нові горизонти навчання та обмінятися досвідом з колегами з-за кордону! Приєднуйтеся до захоплюючого онлайн-стажування на базі Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, організованого ELPD.

Програма стажування надасть вам унікальну можливість поглибити свої знання, ознайомитися з передовими методиками навчання та поділитися досвідом з кращими спікерами Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie.

Дати стажування: з 18 вересня по 29 жовтня 2023 року.

Буде надана можливість прослухати лекційний курс та взяти участь в обговореннях з польськими колегами з професійним перекладом українською мовою. Підвищте рівень своїх знань, опануйте нові підходи та встановіть цінні наукові зв’язки.

Не пропустіть свій шанс почерпнути натхнення!

Приєднуйтесь до нашої освітньої спільноти, де знання, досвід та нові зв’язки чекають саме на вас!

Запрошуємо до реєстрації