Шановні вчені-медики!

Ми з вами підійшли до періоду умовних відпусток під час війни. Плануючи короткі відпочинки, усі згадуємо рідне Азовське море та рідний Крим, сумуємо, що рухаємось цього року в іншому напрямку або залишаємось на місці. Проте у кожного з нас є віра, що це останнє подібне літо у житті без Азовського моря та Криму!

У липні 2023 року українські наукові журнали з медичних наук продовжують об’єднуватися, забезпечувати безперервність вашої наукової діяльності. Саме в єдності – наша сила!

Для вашої зручності було вибрано єдину дату подання матеріалів – 31 липня, до якої ви можете направити свої статті.

У разі виникнення запитань ви можете звернутися до співробітників видавництва, контакти яких зазначені на сайтах журналів. Ми на зв’язку!

dolp

Науковий вісник Ужгородського університету. Серія «Медицина»

Засновник видання: Ужгородський національний університет.

Фахова реєстрація (категорія «Б»): на підставі Наказу МОН України від 7 квітня 2022 року № 320 (Додаток № 2).

Спеціальності: 221 – Стоматологія; 222 – Медицина.

обкладинка

Електронна сторінка

Інновації в стоматології

Засновник видання: ДУ «Інститут стоматології
та щелепно-лицевої хірургії Національної академії медичних наук України».

Фахова реєстрація (категорія «Б»): на підставі Наказу МОН України від 6 червня 2022 року № 530 (Додаток № 2).

Спеціальності: 221 – Стоматологія.

обкладинка

Електронна сторінка