Спеціалізована вчена раду ДФ 76.600.068 створена згідно наказу ректора Буковинського державного медичного університету № 64/Д від 14.08.2023 р. на підставі рішення Вченої ради БДМУ № 14 від 21.06.2023 року з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту  дисертації Гуйванюк Ольги Андріївни «Бронхіальна астма, хронічне обструктивне захворювання легень та ожиріння: особливості поєднаного перебігу та лікування» на здобуття ступеня доктора філософії, з галузі знань 22 «Охорона здоров’я» за спеціальністю 222 «Медицина» у складі:

Голова ради – доктор медичних наук, професор Тодоріко Лілія Дмитрівна, завідувач кафедри фтизіатрії та пульмонології Буковинського державного медичного університету.

Рецензент – доктор медичних наук, професор Пашковська Наталія Вікторівна, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології Буковинського державного медичного університету.

Рецензент – доктор медичних наук, професор Сидорчук Лариса Петрівна, завідувач кафедри сімейної медицини Буковинського державного медичного університету.

Опонент – доктор медичних наук, професор Островський Микола Миколайович, завідувач кафедри фтизіатрії і пульмонології з курсом професійних хвороб Івано-Франківського національного медичного університету.

Опонент – доктор медичних наук, професор Приступа Людмила Никодимівна, завідувач  кафедри внутрішньої медицини з центром респіраторної медицини Навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету.

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертаційного дослідження

Рецензія Пашковська Н.В. (підписана ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Рецензія Пашковська Н.В.

Рецензія  Сидорчук Л.П. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Рецензія Сидорчук Л.П.

Відгук  Островський М.М. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгук Островський М.М.

Відгук  Приступа Л.Н. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгук Приступа Л.Н.