Спеціалізована вчена раду ДФ 76.600.066 створена згідно наказу ректора Буковинського державного медичного університету № 63/Д від 11.08.2023 р. на підставі рішення Вченої ради БДМУ № 14 від 21.06.2023 року з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту  дисертації Коцюбійчук Зоряни Ярославівни «Особливості коморбідного перебігу неалкогольного стеатогепатиту, діабетичної нефропатії у хворих на цукровий діабет типу 2. Шляхи оптимізації лікування» на здобуття ступеня доктора філософії, з галузі знань 22 «Охорона здоров’я» за спеціальністю 222 «Медицина» у складі:

Голова ради – доктор медичних наук, професор Федів Олександр Іванович завідувач кафедри внутрішньої медицини Буковинського державного медичного університету.

Рецензент – доктор медичних наук, професор Зуб Лілія Олексіївна, професор закладу вищої освіти кафедри внутрішньої медицини Буковинського державного медичного університету.

Рецензент – доктор медичних наук, професор Присяжнюк Василь Петрович, професор закладу вищої освіти кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Буковинського державного медичного університету.

Опонент – доктор медичних наук, професор Катеренчук Іван Петрович, завідувач кафедри внутрішньої медицини № 2 Полтавського державного медичного університету.

Опонент – доктор медичних наук, професор Півторак Катерина Володимирівна, професор кафедри клінічної фармації та клінічної фармакології Вінницького національного медичного університету ім. М.І Пирогова.

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертаційного дослідження

Рецензія Зуб Л.О.(підписана ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Рецензія Зуб Л.О.

Рецензія  Присяжнюк В.П. (підписана ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Рецензія Присяжнюк В.П.

Відгук  Катеренчук ІП. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгук Катеренчук І.П.

Відгук  Півторак К.В. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгук Півторак К.В.