Керівникам медичних закладів

різної форми власності

Шановні колеги!

ПВНЗ «КИЇВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ» за організаційної підтримки ТОВ «Університет професійного та особистого розвитку»          в рамках професійної підготовки за спеціальностями 222 «Медицина», 226 «Фармація, промислова фармація» галузі знань 22 «Охорона здоров’я» запрошує всіх зацікавлених взяти участь в унікальному, практично орієнтованому, мультидисциплінарному  циклі Тематичного удосконалення

«ПРОФІЛАКТИКА ІНФЕКЦІЙ, ПОВ’ЯЗАНИХ З НАДАННЯМ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ. ГІГІЄНА РУК МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ»

Цикл тематичного удосконалення відбудеться з 03 липня по 17 липня 2023 року в режимі он-лайн (Zoom).

Наші спікери – досвідчені лікарі з великим практичним досвідом роботи:

•  Олена Бачинська – доктор медичних наук, професор, лікар-епідеміолог, лікар-інфекціоніст, завідувач відділом інфекційного контролю КНП « МКЛ No10» ОМР

Під час навчання Ви дізнаєтесь:

1. Огляд нормативно-правової бази з інфекційного контролю. Міжнародні рекомендації та обов’язкові вимоги до впровадження гігієни рук в лікувальних закладах.
  2. Механізм, шляхи та фактори передачі збудників інфекцій, пов’язаних із наданням медичної допомоги (ІПМД). Ланцюг інфікування.
  3. Організація роботи з профілактики інфекцій та інфекційного контролю (ПІІК).
  4. Розробка плану дій з ПІІК у ЗОЗ, що надають первинну, вторинну або третинну допомогу.
  5. Розробка стандартних операційних процедур (СОП) з профілактики інфекцій.
  6. Основні правила гігієни рук, покази. Техніки гігієнічної обробки рук.
  7. Гігієна рук – як основа інфекційної безпеки.
  8. Застосування гігієни рук на практиці. Формування культури безпеки з гігієни рук.
  9. Вимоги до розробки локальної документації з гігієни рук в закладах охорони здоров’я.
  10. Роль моніторингу і оцінки впровадження гігієни рук. Розбір ситуаційних задач.

За результатами навчання кожен учасник:

• Розширить свій світогляд, отримавши практичні компетенції та отримає ілюстративні й методичні матеріали,
  • Пройде комплексне оцінювання набутих знань, компетентностей та практичних навичок слухачів освітнього заходу безперервного професійного розвитку  у вигляді тестування,
  • отримає ПОСВІДЧЕННЯ про проходження циклу тематичного удосконалення встановленого зразку,
  • отримає 50 балів БПР для врахування їх при атестації на присвоєння (підтвердження) лікарської кваліфікаційної категорії відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 18.08.2021 р. №1753.

більш детальна інформація у вкладенні до даного листа

Запрошуємо лікарів загальної практики-сімейної медицини, лікарів-терапевтів, лікарів-педіатрів, лікарів-епідеміологів, лікарів-інфекціоністів та всіх зацікавлених осіб!

Звертаємо Вашу увагу, що кількість місць обмежена, обов’язкова попередня реєстрація

Попередня реєстрація

Вартість навчання – 3000  грн. з однієї особи.

За додатковими питаннями звертатись за телефоном 096-555-17-46

Після реєстрації найближчим часом з Вами зв’яжеться менеджер та

обговорить всі деталі оплати!

З повагою голова орг.комітету

Лідія Ткаченко

УНІВЕРСИТЕТ ПРОФЕСІЙНОГО ТА ОСОБИСТОГО РОЗВИТКУ • uporodessa@gmail.com

Вы получили данную рассылку, так как являетесь клиентом или подписчиком УНІВЕРСИТЕТ ПРОФЕСІЙНОГО ТА ОСОБИСТОГО РОЗВИТКУ. Отказаться от рассылки