Спеціалізована вчена рада ДФ 76.600.061 створена згідно наказу в.о. ректора закладу вищої освіти Буковинського державного медичного університету №36/Д від 28.04.2023 р. на підставі рішення Вченої ради БДМУ № 12 від 27.04.2023 року з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту  дисертації Романюк Дойніци Григорівни «Обґрунтування методів антенатальної профілактики карієсу зубів у дітей з урахуванням макро- і мікроелементного забезпечення організму вагітної жінки» на здобуття ступеня доктора філософії, з галузі знань 22 «Охорона здоров’я» за спеціальністю 221 «Стоматологія» у складі:

Голова ради – доктор медичних наук, професор Бєліков Олександр Борисович, завідувач кафедри ортопедичної стоматології Буковинського державного медичного університету.

Рецензент –  доктор медичних наук, доцент Батіг Віктор Маркиянович, завідувач кафедри терапевтичної стоматології Буковинського державного медичного університету.

Опонент – доктор медичних наук, професор Остапко Олена Іванівна, професор кафедри дитячої терапевтичної стоматології та профілактики стоматологічних захворювань Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця.

Опонент – доктор медичних наук, професор Соколова Ірина Іванівна, професор кафедри стоматології Харківського національного медичного університету.

Опонент – кандидат медичних наук, доцент Попович Зоряна Богданівна, доцент кафедри післядипломної освіти Івано-Франківського національного медичного університету.

Рецензія Батіг В.М. (підписана ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Рецензія Батіг В.М.

Відгук Остапко О.І. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгук Остапко О.І.

Відгук Соколова І.І. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгук Соколова І.І.

Відгук Попович З.Б. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгук Попович З.Б.