Спеціалізована вчена рада ДФ 76.600.059 створена згідно наказу в.о. ректора закладу вищої освіти Буковинського державного медичного університету №29/Д від 05.04.2023 р. на підставі рішення Вченої ради БДМУ № 10 від 23.02.2023 року з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту  дисертації Юзько Вікторії Олександрівни «Особливості допоміжних репродуктивних технологій у пацієнток із безпліддям, пов’язаним з відсутністю овуляції» на здобуття ступеня доктора філософії, з галузі знань 22 «Охорона здоров’я» за спеціальністю 222 «Медицина» у складі:

Голова ради – доктор медичних наук, доцент Каліновська Ірина Валентинівна, доцент кафедри акушерства і гінекології Буковинського державного медичного університету.

Рецензент – кандидат медичних наук, доцент Бакун Оксана Валеріанівна, доцент кафедри акушерства і гінекології Буковинського державного медичного університету.

Рецензент – кандидат медичних наук, доцент Ясніковська Світлана Михайлівна, доцент кафедри акушерства, гінекології та перинатології  Буковинського державного медичного університету.

Опонент – доктор медичних наук, професор Геник Наталія Іванівна, завідувач кафедри акушерства і гінекології імені професора I.А. Ланового Івано-Франківського національного медичного університету.

Опонент – доктор медичних наук, професор Хміль Стефан Володимирович, професор кафедри професор кафедри акушерства та гінекології № 1 Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського.

Рецензія Бакун О.В. (підписана ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Рецензії.  Бакун О.В.

Рецензія  Ясніковська С.М. (підписана ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Рецензії.  Ясніковська С.М.

Відгук Геник Н.І. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгука. Геник Н.І.

Відгук Хміль С.В. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгука. Хміль С.В.