Спеціалізована вчена рада ДФ 76.600.056 створена згідно наказу в.о. ректора закладу вищої освіти Буковинського державного медичного університету №06/Д від 07.02.2023 р. на підставі рішення Вченої ради БДМУ № 08 від 22.12.2022 року з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Саркісової Юлії Володимирівни «Діагностика давності настання смерті методами багатомірної поляризаційної та автофлуоресцентної мікроскопії скловидного тіла людини» на здобуття ступеня доктора філософії, з галузі знань 22 «Охорона здоров’я» за спеціальністю 222 «Медицина» у складі:

Голова ради – доктор медичних наук, професор Савка Іван Григорович, професор закладу вищої освіти кафедри судової медицини та медичного правознавства Буковинського державного медичного університету.

Рецензент – доктор медичних наук, професор Давиденко Ігор Святославович, завідувач кафедри патологічної анатомії Буковинського державного медичного університету.

Рецензент – доктор медичних наук, професор Цигикало Олександр Віталійович, завідувач кафедри гістології, цитології та ембріології Буковинського державного медичного університету.

Опонент – доктор медичних наук, професор Воронов Вячеслав Таріелович, професор кафедри судової медицини та права Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова.

Опонент – кандидат медичних наук, доцент Сокол Вячеслав Костянтинович, доцент кафедри судової медицини, медичного правознавства ім. засл. проф. М.С. Бокаріуса Харківського національного університету.

Рецензія Давиденка І.С. (підписана ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Рецензії Давиденка І.С.

Рецензія Цигикала О.В. (підписана ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Рецензії Цигикала О.В.

Відгук Воронова В.Т. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгука Воронова В.Т.

Відгук Сокола В.К. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгука Сокола В.К.