Спеціалізована вчена рада ДФ 76.600.055 створена згідно наказу в.о. ректора закладу вищої освіти Буковинського державного медичного університету №04/Д від 25.01.2023 р. на підставі рішення Вченої ради БДМУ № 8 від 22.12.2022 року з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Молдована Павла Михайловича «Клініко – патогенетичне обґрунтування оптимізації лікування хелікобактер – асоційованої виразки дванадцятипалої кишки в дітей» на здобуття ступеня доктора філософії, з галузі знань  22 «Охорона здоров’я» за спеціальністю 228 «Педіатрія» у складі:

Голова ради – доктор медичних наук, доцент Іванова Лоріна Алімівна, професор закладу вищої освіти кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Буковинського державного медичного університету.

Рецензент – доктор медичних наук, доцент Нечитайло Дмитро Юрійович, професор закладу вищої освіти кафедри педіатрії та медичної генетики Буковинського державного медичного університету.

Рецензент – доктор медичних наук, професор Федів Олександр Іванович, завідувач кафедри внутрішньої медицини Буковинського державного медичного університету.

Опонент – доктор медичних наук, професор Няньковський Сергій Леонідович, завідувач кафедри педіатрії № 1 Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

Опонент – доктор медичних наук, професор Дудник Вероніка Михайлівна, завідувач кафедри педіатрії № 2 Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова.

Рецензія Нечитайла Д.Ю. (підписана ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Рецензія Нечитайла Д.Ю.

Рецензія Федіва О.І. (підписана ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Рецензія Федіва О.І.

Відгук Няньковського С.Л. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгук Няньковського С.Л.

Відгук Дудник В.М. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгук Дудника В.М.