Спеціалізована вчена рада ДФ 76.600.054 створена згідно наказу в.о. ректора закладу вищої освіти Буковинського державного медичного університету №03/Д від 09.01.2023 р. на підставі рішення Вченої ради БДМУ № 6 від 24.11.2022 року з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Рудан Іванни Василівни «Гепатити В і С на тлі ВІЛ-інфекції: клініко-патогенетичні особливості, лікування і наслідки» на здобуття ступеня доктора філософії, з галузі знань 22 «Охорона здоров’я» за спеціальністю 222 «Медицина» у складі:

Голова ради – доктор медичних наук, професор Тодоріко Лілія Дмитрівна, завідувач кафедри фтизіатрії та пульмонології Буковинського державного медичного університету.

Рецензент – доктор медичних наук, професор Федів Олександр Іванович, завідувач кафедри внутрішньої медицини Буковинського державного медичного університету.

Рецензент – доктор медичних наук, професор Присяжнюк Василь Петрович, професор кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Буковинського державного медичного університету.

Опонент – доктор медичних наук, професор Пришляк Олександра Ярославівна, завідувач кафедри iнфекцiйних хвороб та епiдемiологiї Івано-Франківського національного медичного університету.

Опонент – доктор медичних наук, професор Андрейчин Михайло Антонович, завідувач кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією, шкірними та венеричними хворобами Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського.

Рецензія Федіва О.І. (підписана ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Рецензія Федіва О.І.

Рецензія Присяжнюка В.П. (підписана ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Рецензія Присяжнюка В.П.

Відгук Пришляк О.Я. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгука Пришляк О.Я.

Відгук Андрейчин М.А. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгука Андрейчин М.А.