Спеціалізована вчена рада ДФ 76.600.053 створена згідно наказу в.о. ректора закладу вищої освіти Буковинського державного медичного університету №01/Д від 03.01.2023 р. на підставі рішення Вченої ради БДМУ № 6 від 24.11.2022 року з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Вітковського Олександра Олександровича «Клініко-лабораторна характеристика гострого одонтогенного періоститу у дітей на тлі патології щитоподібної залози та його комплексне лікування» на здобуття ступеня доктора філософії, з галузі знань 22 «Охорона здоров’я» за спеціальністю 221 «Стоматологія» у складі:

Голова ради – доктор медичних наук, професор Бєліков Олександр Борисович, завідувач кафедри ортопедичної стоматології Буковинського державного медичного університету.

Рецензент – доктор медичних наук, доцент Батіг Віктор Маркиянович, завідувач кафедри терапевтичної стоматології Буковинського державного медичного університету.

Рецензент – кандидат медичних наук, доцент Бамбуляк Андрій Васильович, доцент кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії Буковинського державного медичного університету.

Опонент – доктор медичних наук, професор Каськова Людмила Федорівна, завідувач кафедри дитячої терапевтичної стоматології Полтавського державного медичного університету.

Опонент – доктор медичних наук, професор Поліщук Сергій Степанович, професор кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії Вінницького національного  медичного університету імені М.І. Пирогова.

Рецензія Батіг В.М. (підписана ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Рецензія Батіг В.М.

Рецензія Бамбуляк А.В. (підписана ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Рецензія Бамбуляк А.В.

Відгук Каськова Л.Ф. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгук Каськова Л.Ф.

Відгук Поліщук С.С. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгук Поліщук С.С.