Спеціалізована вчена рада ДФ 76.600.052 створена згідно наказу в.о. ректора закладу вищої освіти Буковинського державного медичного університету №02/Д від 03.01.2023 р. на підставі рішення Вченої ради БДМУ № 6 від 24.11.2022 року з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Царик Ірини Олександрівни «Особливості перебігу хронічної хвороби нирок при латентному автоімунному діабеті дорослих» на здобуття ступеня доктора філософії, з галузі знань 22 «Охорона здоров’я» за спеціальністю 222 «Медицина» у складі:

Голова ради – доктор медичних наук, професор Федів Олександр Іванович, завідувач кафедри внутрішньої медицини Буковинського державного медичного університету.

Рецензент – доктор медичних наук, професор Зуб Лілія Олексіївна, професор кафедри внутрішньої медицини Буковинського державного медичного університету.

Рецензент – доктор медичних наук, професор Тащук Віктор Корнійович, завідувач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини  Буковинського державного медичного університету.

Опонент – доктор медичних наук, професор Комісаренко Юлія Ігорівна, завідувач кафедри ендокринології Національного медичного університет імені О.О. Богомольця.

Опонент – доктор медичних наук, професор Урбанович Аліна Мечиславівна, завідувач кафедри ендокринології Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

Протокол створення електронного підпису исертації

Рецензія  Зуб Л.О. (підписана ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Рецензія Зуб Л.О.

Рецензія Тащук В.К. (підписана ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Рецензія Тащук В.К.

Відгук Комісаренко Ю.І. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгука Комісаренко Ю.І.

Відгук Урбанович А.М. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгука Урбанович А.М.