Спеціалізована вчена рада ДФ 76.600.051 створена згідно наказу в.о. ректора закладу вищої освіти Буковинського державного медичного університету №117/Д від 22.12.2022 р. на підставі рішення Вченої ради БДМУ № 5 від 27.10.2022 року з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Бен Отмен Мабрук «Клініко-патогенетичні та хронобіологічні особливості функціонування серцево-судинної системи у дітей з обструктивними бронхітами» на здобуття ступеня доктора філософії, з галузі знань 22 «Охорона здоров’я» за спеціальністю 228 «Педіатрія» у складі:

Голова ради – доктор медичних наук, професор Сокольник Сніжана Василівна, завідувач кафедри педіатрії та медичних генетики Буковинського державного медичного університету.

Рецензент – доктор медичних наук, доцент Іванова Лоріна Алімівна,  професора кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хворобБуковинського державного медичного університету.

Рецензент – кандидат медичних наук, доцент Буряк Олександр Григорович, декан медичного факультету №1, доцент кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини Буковинського державного медичного університету.

Опонент – доктор медичних наук, професор Сміян Олександр Іванович, завідувач кафедри педіатрії Навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету.

Опонент – доктор медичних наук, професор Павлишин Галина Андріївна, завідувач кафедри педіатрії № 2 Тернопільського національного медичного університету імені I.Я. Горбачевського.

Рецензія. Іванова Л.А. (підписана ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Рецензії .Іванова Л.А.

Рецензія. Буряк О.Г. (підписана ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Рецензії. Буряк О.Г.

Відгук. Сміян О.І. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгука. Сміян О.І.

Відгук Павлишин Г.А. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгука. Павлишин Г.А.