Спеціалізована вчена рада ДФ 76.600.050 створена згідно наказу в.о. ректора закладу вищої освіти Буковинського державного медичного університету № 115 /Д від 06.12.2022 р. на підставі рішення Вченої ради БДМУ № 5 від 27.10.2022 року з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації  Шкарутяк Алли Євгенівни «Особливості ураження нирок у хворих з синдромом мальабсорбції, фактори ризику та можливості медикаментозної корекції» на здобуття ступеня доктора філософії, з галузі знань 22 «Охорона здоров’я» за спеціальністю 222 «Медицина» у складі:

Голова ради – доктор медичних наук, професор Хухліна Оксана Святославівна, завідувач кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Буковинського державного медичного університету.

Рецензент – доктор медичних наук, професор Зайцев Валерій Іванович, професор кафедри урології та нейрохірургії Буковинського державного медичного університету.

Рецензент – доктор медичних наук, професор Антонів Альона Андріївна, професор кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Буковинського державного медичного університету.

Опонент – доктор медичних наук, професор Катеренчук Іван Петрович, завідувач кафедри внутрішньої медицини № 2 Полтавського державного  медичного університету.

Опонент – доктор медичних наук, професор Мартинюк Лілія Петрівна, завідувач внутрішньої медицини № 3 Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського.

Дисертація

Рецензія Зайцева В.І. (підписана ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Рецензія Зайцева В.І.

Рецензія Антонів А.А. (підписана ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису_Рецензія Антонів А.А.

Відгук Катеренчука І.П. (підписаний ЕЦП)

Протокол  створення електронного підпису Відгук Катеренчука І.П.

Відгук Мартинюк Л.П. (підписаний ЕЦП)

Протокол створення електронного підпису Відгук Мартинюк Л.П.