Спеціалізована вчена рада ДФ 76.600.031 створена згідно наказу в.о. ректора закладу вищої освіти Буковинського державного медичного університету №150 – Адм від 02.05.2022 р. на підставі рішення Вченої ради БДМУ № 9 від 28.04.2022 року з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Йосипенка Владислава Романовича  «Онтогенетичні особливості структур переднього гіпоталамуса щурів за модифікації фотоперіоду» на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 22 «Охорона здоров’я» за спеціальністю 222 «Медицина».

1. Голова ради – Хмара Тетяна Володимирівна доктор медичних наук, професор кафедри анатомії людини ім. М.Г. Туркевича Буковинського державного медичного університету.
  2. Рецензент – Давиденко Ігор Святославович доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри патологічної анатомії Буковинського державного медичного університету.
  3. Рецензент – Цигикало Олександр Віталійович доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри гістології, цитології та ембріології Буковинського державного медичного університету.
  4. Опонент – Жураківська Оксана Ярославівна доктор медичних наук, професор кафедри анатомії людини Івано-Франківського національного медичного університету.
  5. Опонент – Абрамов Андрій Володимирович доктор медичних наук, професор кафедри патологічної фізіології Запорізького державного медичного університету

Науковий керівник – професор Булик Роман Євгенович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри медичної біології та генетики Буковинського державного медичного університету.

Відео-запис публічного запису дисертації (підписаний електроною печаткою ЗВО)