Спеціалізована вчена рада ДФ 76.600.036 створена згідно наказу в.о. ректора закладу вищої освіти Буковинського державного медичного університету №33/Д від 13.05.2022 р. на підставі рішення Вченої ради БДМУ № 9 від 28.04.2022 року з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Білоокої Юлії Вячеславівни «Синдром подразненого кишечнику та ожиріння: особливості коморбідного перебігу та оптимізація лікування» на здобуття ступеня доктора філософії, з галузі знань 22 «Охорона здоров’я» за
спеціальністю 222 «Медицина».

1. Голова ради – доктор медичних наук, професор Хухліна Оксана Святославівна, завідувач кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Буковинського державного медичного університету.
  2. Рецензент – доктор медичних наук, професор Пашковська Наталія Вікторівна, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології Буковинського державного медичного університету.
  3. Рецензент – доктор медичних наук, професор Присяжнюк Василь Петрович, професор кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Буковинського державного медичного університету.
  4. Опонент – доктор медичних наук, професор Бичков Микола Анатолійович, професор кафедри терапії №1, медичної діагностики та гематології і трансфузіології ФПДО Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.
  5. Опонент – доктор медичних наук, професор Міщук Василь Григорович, завідувач кафедри загальної практики (сімейної медицини), фізичної реабілітації та спортивної медицини Івано-Франківського національного медичного університету.

Науковий керівник – професор Федів Олександр Іванович, доктор медичних наук, завідувач кафедри внутрішньої медицини Буковинського державного медичного університету.

Дисертація

Рецензія Пашковська Н.В. (підписаний ЕЦП)

Рецензія Присяжнюк В.П. (підписаний ЕЦП)

Відгук Бичков М. А (підписаний ЕЦП)