Спеціалізована вчена рада ДФ 76.600.035 створена згідно наказу в.о. ректора закладу вищої освіти Буковинського державного медичного університету №32/Д від 13.05.2022 р. на підставі рішення Вченої ради БДМУ № 9 від 28.04.2022 року з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Сметанюка Олексія Васильовича «Вікові аспекти структурно-функціонального стану великоклітинних ядер гіпоталамуса при стресогенних впливах» на здобуття ступеня доктора філософії, з галузі знань 22 «Охорона здоров’я» за спеціальністю 222 «Медицина».

1. Голова ради – доктор медичних наук, професор Цигикало Олександр Віталійович, завідувач кафедри гістології, цитології та ембріології Буковинського державного медичного університету.
  2. Рецензент – доктор медичних наук, професор Олійник Ігор Юрійович, професор кафедри патологічної анатомії Буковинського державного медичного університету.
  3. Рецензент – доктор медичних наук, професор Заморський Ігор Іванович, завідувач кафедри фармакології Буковинського державного медичного університету.
  4. Опонент – доктор медичних наук, професор Матешук-Вацеба Леся Ростиславівна, завідувач кафедри нормальної анатомії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.
  5. Опонент – доктор медичних наук, професор Шиян Денис Миколайович, професор кафедри фундаментальних загальнонаукових дисциплін Приватного вищого навчального закладу «Харківський міжнародний медичний університет».

Науковий керівник – професор Булик Роман Євгенович, доктор медичних наук, завідувач кафедри медичної біології та генетики Буковинського державного медичного університету.

Дисертація