Спеціалізована вчена рада ДФ 76.600.034 створена згідно наказу в.о. ректора закладу вищої освіти Буковинського державного медичного університету №30/Д від 12.05.2022 р. на підставі рішення Вченої ради БДМУ № 9 від 28.04.2022 року з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Лісової Катерини Миколаївни  «Функціональні зміни в системі мати-плацента-плід при невиношуванні вагітності і патогенетично обгрунтовані методи їх корекції» на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 22 «Охорона здоров’я» за спеціальністю 222 «Медицина».

1. Голова ради – Годованець Юлія Дмитрівна доктор медичних наук, професор кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини Буковинського державного медичного університету.
  2. Рецензент – Косілова Світлана Євгенівна кандидат медичних наук, доцент кафедри акушерства та гінекології Буковинського державного медичного університету.
  3. Рецензент – Давиденко Ігор Святославович доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри патологічної анатомії Буковинського державного медичного університету.
  4. Опонент – Маланчук Лариса Михайлівна доктор медичних наук, професор, завідувачка кафедри гінекології №1 Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського.
  5. Опонент – Геник Наталія Іванівна доктор медичних наук, професор, завідувачка кафедри акушерства та гінекології ім. І. Д. Ланового Івано-Франківського національного медичного університету.

Науковий керівник –Юзько Олександр Михайлович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри акушерства та гінекології Буковинського державного медичного університету.

Дисертація

ПРОТОКОЛ створення електронного підпису дисертації

Рецензія Давиденко І.С. (підписаний ЕЦП)

Рецензія Косілова С.Є. (підписаний ЕЦП)