Дрозда Іванна Іванівна, асистент кафедри терапевтичної стоматології Буковинського державного медичного університету, тема дисертації: «Стан твердих тканин зубів та тканин пародонта і їх корекція у підлітків, які навчаються в закладах освіти за різними формами навчання», (за спеціальністю: 221 – Стоматологія; галузь знань: 22 – Охорона здоров’я) Спеціалізована Вчена рада ДФ 76.600.028 у Буковинському державному медичному університеті (58002, м. Чернівці, Театральна площа, 2, тел. (0372)551739).

Наукові керівники:

Каськова Людмила Федорівна, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України, завідувачка кафедри дитячої терапевтичної стоматології (Полтавський державний медичний університет; м. Полтава);

Батіг Віктор Маркіянович, доктор медичних наук, завідувач кафедри терапевтичної стоматології (Буковинський державний медичний університет; м. Чернівці).