Токар Ольга Михайлівна, асистент кафедри терапевтичної стоматології Буковинського державного медичного університету, тема дисертації: «Особливості клінічного перебігу, діагностики, лікування та профілактики захворювань пародонта та твердих тканин зубів у працівників підприємств первинної деревообробної промисловості Чернівецької області залежно від віку та стажу роботи», (за спеціальністю: 221 – Стоматологія; галузь знань: 22 – Охорона здоров’я) Спеціалізована Вчена рада ДФ 76.600.024 у Буковинському державному медичному університеті (58002, м. Чернівці, Театральна площа, 2, тел. (0372)551739). (meet.google.com/iiy-wkuf-xia)

Науковий керівник: Батіг Віктор Маркіянович, доктор медичних наук, завідувач кафедри терапевтичної стоматології (Буковинський державний медичний університет; м. Чернівці).