Коляник Ілана Олегівна, аспірант  кафедри біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії Буковинського державного медичного університету, тема дисертації: «Вплив мелатоніну на обмін гідроген сульфіду та антиоксидантну систему печінки при експериментальній нефропатії», (за спеціальністю: 222 «Медицина»; галузь знань: 22 «Охорона здоров’я»; спеціалізація: 14.04.04 – патологічна фізіологія). Спеціалізована Вчена рада ДФ 76.600.022 у Буковинському державному медичному університеті (58002, м. Чернівці, Театральна площа, 2, тел. (0372)551739).

Науковий керівник: Геруш Ігор Васильович, доцент, кандидат медичних наук, проректор з науково-педагогічної роботи, доцент кафедри біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії (Буковинський державний медичний університет; м. Чернівці).