Власик Любов Йосипівна, асистент кафедри соціальної медицини та організації охорони здоров’я Буковинського державного медичного університету, тема дисертації: «Медико-соціальне обґрунтування удосконалення багатофакторної профілактики основних неінфекційних захворювань на рівні первинної медико-санітарної допомоги», (за спеціальністю: 222 – Медицина; галузь знань: 22; спеціалізація: 14.02.03 – соціальна медицина). Спеціалізована Вчена рада ДФ 76.600.015 у Буковинському державному медичному університеті (58002, м. Чернівці, Театральна площа, 2, т. (0372)551739).

Наукові керівники: Рингач Наталія Олександрівна, доктор наук з державного управління, кандидат медичних наук, старший науковий співробітник, головний науковий співробітник (Інститут демографії та соціальних досліджень ім. М.В. Птухи НАН України);

Ступницька Ганна Ярославівна, доктор медичних наук, доцент, професор кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб (Буковинський державний медичний університет; м. Чернівці).