Вельмишановні завідувачі кафедр!

Для формування плану прийому до докторантури та аспірантури на 2021 р., прошу до 21.12.2020 р. подати у відділ докторантури, аспірантури та клінічної ординатури обґрунтоване подання в паперовому та електронному варіантах (aspirantura@bsmu.edu.ua) за Вашим підписом про бажаючих навчатися у 2021 р. (за державним замовленням та на умовах угоди) у докторантурі, аспірантурі очної (денної), очної (вечірньої) та заочної форм навчання.

У разі, якщо кафедра не планує підготовку лікарів у 2021 році у докторантурі чи аспірантурі, то цю інформацію також необхідно вказати в електронному вигляді (aspirantura@bsmu.edu.ua) та в паперовому за Вашим підписом.

Проректор з наукової роботи, професор                                                         Олександр ІВАЩУК