31-го серпня 2020 року о 1500 відбудеться атестація дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії Дрозд Вікторії Юріївни у режимі відеоконференції https://meet.google.com/ajs-mqkz-phs

на тему: «Особливості клінічного перебігу та механізмів взаємообтяження стабільної стенокардії напруги та гастроезофагеальної рефлюксної хвороби, шляхи патогенетичної корекції»

галузь знань – Охорона здоров’я

за спеціальністю: 222 – «Медицина»;

спеціалізація:14.01.02 – внутрішні хвороби

Науковий керівникХухліна Оксана Святославівна, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет».

Голова: доктор медичних наук, професор Сидорчук Лариса Петрівна, завідувач кафедри сімейної медицини Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» МОЗ України, м. Чернівці.

Опоненти:

доктор медичних наук, професор Железнякова Наталя Мерабівна, професор кафедри внутрішньої медицини №1 Харківського національного медичного університету МОЗ України, м. Харків

доктор медичних наук, професор Катеренчук Іван Петрович, завідувач кафедри внутрішньої медицини №2 з професійними хворобами Української медичної стоматологічної академії МОЗ України, м. Полтава

Рецензенти:

доктор медичних наук, професор Ілащук Тетяна Олександрівна, завідувач кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Вищого державного навчального закладу України “Буковинський державний медичний університет” МОЗ України, м. Чернівці.

доктор медичних наук, доцент Присяжнюк Василь Петрович, доцент кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Вищого державного навчального закладу України “Буковинський державний медичний університет” МОЗ України, м. Чернівці.