7-го лютого 2020 року відбудеться атестація дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії Сироти Бориса Володимировича

на тему: «Механізми розвитку ешерихіозного гастроентероколіту з урахуванням чинників його несприятливого перебігу»

за спеціальністю: 222 – Медицина; галузь знань:22;

спеціалізація:14.03.04 – патологічна фізіологія.

Науковий керівник: доктор медичних наук, професор Сидорчук Лариса Петрівна, завідувач кафедри сімейної медицини Вищого державного навчального закладу України “Буковинський державний медичний університет” МОЗ України, м.Чернівці.

Голова: доктор медичних наук, професор Заморський Ігор Іванович, завідувач кафедри фармакології Вищого державного навчального закладу України “Буковинський державний медичний університет” МОЗ України, м.Чернівці.

Опоненти:

доктор медичних наук, професор Камишний Олександр Михайлович, завідувач кафедри мікробіології, вірусології та імунології Запорізького державного медичного університету МОЗ України, м. Запоріжжя.

доктор біологічних наук, професор Гарбузова Вікторія Юріївна, професор кафедри фізіології і патофізіології з курсом медичної біології Медичного інституту Сумського державного університету МОН України, м.Суми.

Рецензенти:

доктор медичних наук, професор Ткачук Світлана Сергіївна, завідувач  кафедри фізіології ім. Я.Д. Кіршенблата ВДНЗ України “Буковинський державний медичний університет” МОЗ України, м. Чернівці;

доктор медичних наук, доцент Грицюк Мар’яна Іванівна, завідувач  кафедри соціальної медицини та організації охорони здоров’я ВДНЗ України “Буковинський державний медичний університет” МОЗ України, м. Чернівці.