Науково-лікувальний відділ з сектором інноваційного розвитку повідомляє, що друкований примірник програми 98 – ї підсумкової наукової конференції професорсько-викладацького персоналу БДМУ можна отримати 10.02.2017 р. (після 1200) у канцелярії БДМУ (кафедральна пошта).

Друкований примірник збірника матеріалів 98 – ї підсумкової наукової конференції професорсько-викладацького персоналу БДМУ можна отримати 20.02.2017 р. (у науково-лікувальному відділі з сектором інноваційного розвитку) після проведення пленарного засідання конференції (початок – 1600, конференц-зала університету, Театральна площа, 2).

Після проведення секційного засідання 98 – ї підсумкової наукової конференції професорсько-викладацького персоналу БДМУ секретарю секційного засідання необхідно надіслати короткий інформаційний звіт
(з фотосупроводом) прес-секретарю БДМУ Вівсяник О.Й.  pressa@bsmu.edu.ua (для розміщення інформації на сайті університету).