18 вересня 2024 року о 14:00 відбудеться засідання з попередньої експертизи докторської дисертації (фаховий семінар) щодо отримання висновку про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації здобувача наукового ступеня доктора наук, докторанта кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії ОШУРКА Анатолія Павловича на тему: «Обґрунтування реабілітації пацієнтів із атрофією кісткової тканини, ускладненої топографо-анатомічною особливістю каналу нижньої щелепи»; галузь знань: 22 – Охорона здоров’я; спеціальності : 221 Стоматологія та 222 Медицина.
Науковий консультант: доктор медичних наук, професор Олійник Ігор Юрійович.
Офіційні рецензенти: доктор медичних наук, професор Бєліков Олександр Борисович;
доктор медичних наук, професор Годованець Оксана Іванівна;
доктор медичних наук, професор Хмара Тетяна Володимирівна.
Підстава: Наказ ректора № 405-Адм. від 13.09.2024 року про введення в дію рішень Вченої ради Буковинського державного медичного університету.
Місце проведення: Театральна площа, 2, 2 -поверх, м. Чернівці.