15 до 17 жовтня 2020 року відбудеться науково-практична конференція з міжнародною участю «Рефракційний пленер 2020 року».

реф плен

Департамент реалізації політик МОЗ України повідомляє, що згідно з планом Офщшних заходів НАМИ України та МОЗ України відповідно до реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2020 році, з 15 до 17 жовтня 2020 року відбудеться науково-практична конференція з міжнародною участю «Рефракційний пленер 2020 року».

Співорганізаторами конференції є Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Громадська організація «Асоціація дитячих офтальмологів та оптометристів України».

У програму конференції включено широкий спектр актуальних питань

сучасної офтальмології, пленарні та секційні засідання, сателітні симпозіуми стендові доповіді.

У роботі конференції братимуть участь близько 700 вітчизняних та зарубіжних фахівців, серед яких провідні спеціалісти в галузі офтальмології, дитячої офтальмології, керівники профільних кафедр та відділень.

До участі в науково-практичній конференції «Рефракційний пленер 2020 року» запрошуються лікарі-офтальмологи, лікарі-офтальмологи дитячі оптометристи, лікарі загальної практики-сімейні лікарі, педіатри.

Місце проведення: м. Київ, вул. Хрещатик, 2, Український дім.

Реєстрація на конференцію обов’язкова на сайті: www.plener.kiev.ua

Програма конференції буде представлена на сайті: www.plener.kiev.ua

Контактний телефон та електронна пошта для довідок: + 38 (067) 967-47-07 jannachuvalova@ukr.net

Рефракційний пленер 2020 р. – 1