12-го березня 2020 року о 1100 відбудеться атестація дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії Рожка Віталія Івановича

на тему: «Обґрунтування комплексного лікування та профілактики множинного карієсу зубів у дітей з патологією органів шлунково–кишкового тракту»

за спеціальністю: 221 – Стоматологія;

спеціалізація:14.01.22 – стоматологія

Науковий керівникЛучинський Михайло Антонович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри терапевтичної стоматології (Тернопільський національний медичний університет ім. І.Я.Горбачевського МОЗ України)(за згодою),Батіг Віктор Маркиянович, кандидат медичних наук, доцент, завідувач кафедри терапевтичної стоматології (Буковинський державний медичний університет).

Голова: доктор медичних наук, професор Бєліков Олександр Борисович, завідувач кафедри ортопедичної стоматології Вищого державного навчального закладу України “Буковинський державний медичний університет” МОЗ України, м. Чернівці.

Опоненти:

доктор медичних наук, професор Каськова Людмила Федорівна, завідувач кафедри дитячої терапевтичної стоматології з профілактикою стоматологічних захворювань Української медичної стоматологічної академії МОЗ України, м. Полтава.

доктор медичних наук, професор Савичук Наталія Олегівна, професор кафедри стоматології дитячого віку Національної медичної академії післядипломної освіти
імені П. Л. Шупика, м. Київ (має необхідну кількість опублікованих статей за науковим напрямом дисертації здобувача).

Рецензенти:

доктор медичних наук, професор Годованець Оксана Іванівна, завідувач кафедри стоматології дитячого віку Вищого державного навчального закладу України “Буковинський державний медичний університет” МОЗ України, м. Чернівці.

доктор медичних наук, професор Кузняк Наталія Богданівна, завідувач кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії Вищого державного навчального закладу України “Буковинський державний медичний університет” МОЗ України,
м. Чернівці.